shirt 2023

Social Ladies Ride 1

Social Ladies Ride 2Een nieuw initiatief vanuit de NTFU en gelijk opgepakt door onze vereniging!

Zondag 8 maart 2026.
Zo’n vijftien dames hadden zich aangemeld en aangevuld met negen Mol ladies hadden we een flinke groep. Al voor aanvang zat de stemming er goed in; er werd gelachen; gepraat en informatie uitgewisseld. Na een korte introductie door Jessica, Marleen en Ada vertrokken we.

De mist en de niet al te aangename temperatuur konden de pret niet drukken. Ride leader Jessica deelde drie groepjes in zodat er veilig gefietst kon worden en er per groep voldoende Mol ladies waren voor de begeleiding. De mist zorgde voor een bijzondere kijk op het schitterende landschap van de Alblasserwaard.

Net zoals de club rit ging de tocht naar Nieuwpoort. Daar aangekomen zaten de Mol mannen al achter dampende bakken koffie en was het tjokvol; wij werden doorverwezen naar wat gekscherend “de dames kamer” werd genoemd.
Prima hoor, ook daar smaakte de koffie prima en zat de sfeer er goed in. Vol enthousiasme begonnen we aan de tocht terug; pas zo’n vijf kilometer voor het clubhuis besloot de zon in volle glorie tevoorschijn te komen.
De “after party” in het clubhuis bestond uit napraten, nagenieten, gegevens uitwisselen, koffie en/of thee drinken. Hoogtepunt was de heerlijke zelf gebakken traktaties van Gaby en Berni.
We kregen veel complimenten zoals de quote van een deelnemer:

“Het was echt een feestje, jullie hadden het goed voorbereid. Leuke sfeer, mooie tocht. Ik probeer 13 juni in ieder geval vrij te houden voor de Mol Ladies Tour op 13 juni a.s."

Social Ladies Ride 3

Gelderblom Slagerij

KC Blijf Mobiel

De Koning

Kroonkozijn

lengg

plieger

rogelli

timeservice