slideheader_BUKO.pngslideheader_Optisport.pngslider_GSM_4516_natuur150h.jpgDeMol_JanJongman_01.jpgVolgauto_nw_ZwijZwij_150h.jpgslideheader_MagnaCura.jpgSlider_GSM_4476_onderweg150h.jpgBaleco2014_crop.jpgslideheader_Rogelli.jpgIMG04969_nwSite.jpgSlider_GSM_4299_2_achterkonten150h.jpgVael-Ouwe_2014_10.jpgJoop_Schuringa_Classic_2014_35.jpgOverdrachtVolgwagen_1902201_slider.jpgslideheader_Plieger.jpgslideheader_SaniDump.jpgIMG05049_nwSite.jpgIMG05065_nwSite.jpgSlider_GSM_4388_MolenArkel2_150h.jpgSlider_GSM_4189_voordestart150h.jpgslideheader_ppw_2019.jpgslideheader_Quadrant.pngslideheader_MedPlus.jpgslideheader_TimeService.pngGroepsfoto_GSM_4625_slider150h.jpgslideheader_AALease.jpgDeMol_ZwijdrechtseBrug_01.jpgslideheader_DeJel.png
LogoDTCdeMol klein
 

Lintje Wout Borman, Gemeente PapendrechtHet heeft Zijne Majesteit koning Willem Alexander behaagt om Wout Borman te benoemen tot lid in de Orde van Oranje Nassau.

Tijdens de Algemene Leden Vergadering van de OMNI/DSV de Mol was de burgermeester van Papendrecht aanwezig om Wout Borman het lintje op te spelden dat je ontvangt wanneer je toetreedt tot dit selecte gezelschap.

Wout ontving het lintje voor zijn jarenlange inzet als penningmeester voor de OMNI, zijn begeleiding van de vrijwilligers van de OMNI als mede natuurlijk zijn inzet voor de DTC. Ik mag ervan uitgaan dat de meeste mensen wel weten dat Wout jarenlang voorrijder nummer 1 van onze club is geweest. Bovendien is Wout ook al jarenlang sponsor van onze club.

Verder is inzet alleen uiteraard niet voldoende maar Wout zijn vriendelijke karakter en zijn nette en correcte manier van werken, het altijd zoeken naar de gulden middenweg hebben zeker meegespeeld in de overweging om deze mooie onderscheiding aan hem toe te kennen.

Ik wil iedereen (familie en vrienden/molleden) die aanwezig was graag bedanken dat je geholpen hebt om dit een heel mooie verrassing te maken voor Wout. Bovenal wil ik natuurlijk ook Wout bedanken voor zijn inzet voor de club! Dat er nog maar vele mooie fietskilometers mogen komen.

Fietsgroeten Anne Marie Goossens-Verjaal

Voorzitter DTC de Mol

Jannes heeft tijdens deze feestelijkheden een kleine fotoreportage gemaakt.
Jullie kunnen het vinden onder:
Foto’s <Fotoboek de Mol> <Kalenderjaar 2020> <Club activiteiten> <A.L.V. Omni>
Of klik < Hier >